Využij trik otevřené smyčky při svádění

svádění trik smyčka

Techniku otevřené smyčky využívají svůdníci v konverzaci poměrně často. Je to skvělá technika, jak dohnat dívku k tomu, aby byla stále napnutá, zajímala se o Tebe a těšila se na další setkání.

Co je to ten trik otevřené smyčky?

Znáš pozadí arabských pohádek 1000 a jedné noci? Já jsem samotné pohádky nečetl, spíše sledoval, co je napsané mezi řádky…

Když jednoho dne zjistil arabský král, že mu je jeho žena nevěrná, po společně strávené noci ji nechal zavraždit. Na ženy zanevřel a více jim nedůvěřoval. Jakmile s ženou strávil jednu noc, nechal ji zavraždit – pro jistotu.

Jednoho dne narazil na ženu jménem Scheherazada a ta mu oné noci vyprávěla příběh. Obsah není důležitý, podstatné je to, že příběh měl neukončený závěr, který byl velmi napínavý. Král chtěl znát pokračování, chtěl zjistit, jak příběh dopadne, a tak Scheherazadu nezavraždil a rozhodl se jí dát ještě jednu noc. Další noc však Scheherezada opět příběh nedokončila a nechala krále napnutého. Tímto způsobem, neuzavřenými příběhy s napínavým koncem, si v podstatě zajistila své bezpečí. Král ji nemohl nechat popravit, protože byl zvědavý, jak zápletka vypointuje.

Jak využít této znalosti při svádění žen?

Tento „trik“ můžeš použít při svádění mnoha žen. Je to trik otevřené smyčky. Jednoduše svůj příběh nedokončíš, necháš ho otevřený těsně před pointou. Ženy milují zápletky a rozuzlení. Milují tajemství a jsou velmi zvědavé. Nesmíš jim to prozradit, nech si závěr jako své eso pro další setkání (třeba i za půl hodiny na baru).

Otevřená smyčka je univerzální trik – využij ho při svádění

Všimni si, že otevřenou smyčku používají ve všech hollywoodských seriálech. Nejzřetelnější byla v seriálu LOST (Ztraceni). Každý díl končil tak, že divák prostě chtěl vidět hned další. Ale ten vyšel až za týden (nebo 14 dní). Čekání na další díl si fanoušci krátili tím, že chatovali na forech, sledovali spoilery, diskutovali, stahovali si fotky, apod.

Neříkám Ti něco, co jsem osobně vysledoval. Tohle funguje univerzálně a je na Tobě, kdy začneš využívat triku otevřené smyčky.

Jak zakončit svůj nedokončený příběh?

Zkus při dalším seznámení využít trik otevřené smyčky. Vyprávěj dívce příběh, ale nedokonči ho. Prostě řekni: „Závěr bys asi nečekala, ale to Ti řeknu někdy příště. Teď se musím vrátit, slavíme s kamarádama ze zahraničí a bylo by ode mě neslušné celou noc strávit s úúúplně cizím člověkem.“ (tvůj koketní úsměv).

Tímto si také otestuješ, jak moc záživně vyprávíš příběhy. J Pokud bude chtít dívka slyšet pokračování, jsi na dobré cestě. Zajímáš ji. Máš rozhodně IZ.