Svůdnická hra s bludišťáky

jak rozesmát holku

Hra s bludišťáky je hra, která spočívá na principu trestů a odměňování. Její genialita tkví v tom, že nenásilně přimějete dívku dělat to, co chcete vy. Kromě toho strávíte zajímavé a dost často velmi zábavné chvíle nejen s dívkou, se kterou hru hrajete, ale pokud je vás u stolu více, budou se bavit i ostatní. Váš společenský status vzroste, protože jednak demonstrujete své hodnoty (vážíte si lidí, kteří dělají to, co chcete, resp. vám pomáhají) a jednak u toho dokážete být zábavní.

Princip trestů a odměn funguje na lidskou bytost obecně. Je to prokázané. Tímto způsobem jsou vychovávány děti.

Pokud tento princip trestů a odměn spojíme s ženskou zvědavostí, dosáhneme nevídaných výsledků!

Nemusíte jí nutně hrát s dívkou, kterou chcete svést. Klidně si tuhle hru potrénuj se svojí kamarádkou. A dá se dost dobře použít i pro přítelkyně.

 PDF soubor s instrukcemi zdarma

Mám pro Tebe připravené speciální PDF soubor, který popisuje hru s bludišťáky, dává tipy na konverzaci a obsahuje několik příkladů přímých vět, které doporučuju používat, když budeš mluvit s dívkou.

Pokud si o tomhle chceš přečíst a vyzkoušet hru s bludišťáky, klikni pro stažení sem. Napřed budeš vyzván k vyplnění krátkého formuláře. Ten jsem vytvořil, protože se chystám napsat celý ebook a rád bych zjistil, která fáze svádění Tě láká nejvíce. Odměnou za Tvoje odpovědi bude PDF soubor s instrukcemi pro svůdnickou hru.