Svádění online, tipy a triky jak svádět holky

svádění online

Svádění a vůbec umění atraktivního seznamování s ženami je především o tom, nebát se oslovit ženu a být schopný ji zaujmout. Udržet pár vteřin konverzaci a získat si ji několika slovními hříčkami.

Naučte se úspěšné svádění online

Svádění je umění, které má svá pravidla. Mnoho mužů už využívá tajné techniky, které dokáží jakoukoli ženu okouzlit. Po předem připraveném rozhovoru na vás málokterá žena  zapomene. Pokud s dívkou projdete všechny fáze konverzace svůdníků, pak máte garantováno, že tahle žena zůstane přes noc s vámi.

Svádění je dovednost, kterou je třeba trénovat. Je zapotřebí experimentovat. Základní techniky svádění se ale lze naučit i online. Využijte zdarma dostupné informace o svádění online a pilujte své schopnosti.

 Existuje škola svádění online

Ano, dokonce vznikla česká akademie svádění online. David v ní předává zkušenosti začínajícím svůdníkům, jak na ženy. Sám jsem tuhle školu svádění neabsolvoval, ale můžete zkusit, třeba vás zaujme. Prvních pár videí je zdarma, takže uvidíte, co na vás David chystá. Nekupujete rozhodně žádného zajíce v pytli 🙂

Přestože je škola svádění online informační produkt, dostáváte videa, případně ebooky, myslím, že se jedná o vcelku zajímavý přístup, jak ukázat lidem, že svádění skutečně funguje.

Videa zdarma o svádění online si můžete shlédnout zde >>

Svádění online na YouTube

Další alternativou, jak získat nějaké tipy na svádění, je shlédnout pár videí online, např. na YouTube. Samozřejmě většinu sváděcích videí najdete v angličtině. Už postupně ale přicházejí nová a nová video o svádění také v češtině. Mrkněte tedy na YouTube a do vyhledávacího okénka vepište svádění online či podobné fráze.

Výhody svádění online

Nezapomínejme, že svádění je především o tom, abychom vyrazili ven, do klubu, čajovny, kvaárny, obchodního domu nebo prostě ven na ulici a komunikovali se slečnami, zkoušeli a experimentovali, co na ně funguje a jak je zaujmout. Rozhodně to není o tom, celé dny sedet u PC a sledovat video o svádění online. Nicméně tyto videa o svádění jsou výborné v tom, že dávají suepr feedback a rady, jak na svádění. Jak na to? Můžete se dobře učit z chyb druhých a vysledovat, na jaké svůdnické triky holky reagují nejčastěji. A tyto triky pak ve své hře předvést.