Odpověď na otázku „Kolik ti je let?“ dokazuje Tvojí hodnotu

Otázka „Kolik ti je let?“ z úst dívky míří jen na jedno. Dívka právě potřebuje, abys jí dokázal svojí hodnotu. Jasně, její otázka je projevem určitého zájmu k Tobě, ale uvnitř pochybuje, chce se přesvědčit, že „za to“ opravdu stojíš.

Věk není rozhodující, ale rozhodující je ten pocit

Holky nahlas poměrně jednotně říkají, že nebudou randit s klukem, který je mladší (pokud nejde o MILF). Zkušenosti z fieldů nám ale jasně ukazují, že věk je jenom číslo. Důležité je, jaký pocit v dívce vyvoláš. Nezapomeň, že dívky jsou velmi emocionální bytosti. Pro ně není důležité číslo jako takové (to je racionální statistika, to umíme počítat my chlapi). Jsou magneticky přitahovány pocitem věkového rozpětí.

Jak správně odpovědět?

Pojďme do terénu. Jak máme správně odpovědět dívce, která se nám líbí na její otázku „A kolik že ti je vlastně let?“. Možná cítíme, že má o nás trochu zájem. Na druhou stranu je jasný, že pokud budeme mladší, dívka ztratí zájem. Ehm, vlastně ne tak docela. Pokud nás tahle otázka vykolejí z naší energické vlny a klesneme do beta pozice, pak dívka určitě ztratí zájem.

Proto, abychom udrželi zájem dívky a dokázali svojí hodnotu (DHV) můžeme odpovědět:

„Věk? To je jenom číslo, nemyslíš?“

V tomhle případě konverzace sklouzává k polemice o tom, zda jsme staří natolik, kolik nám je let nebo jen tak, jak se cítíme. Zkus chvilku konverzovat s dívkou na tohle téma – to je velmi zajímavé! Moje zkušenosti ukazují, že dívky jsou zastánci toho, že jsou staré tak, jak se právě cítí (i když s tím mnohdy vnitřně musí bojovat).

 Co kdybys na otázku „Kolik ti je let?“ odpověděl dívce „Dost starej“.

V některých rozhovorech se to vyplatí. Je potřeba mluvit s trochu nadneseným hlasem a velmi sebejistým. Z předchozích minut musíš mít u dívky vypracovanou pozici sebejistého alfa samce, který ví, kam míří. Některým svůdníkům se tato odpověď nevyplácí, protože dívka jim prostě nevěří a vnitřně nabude pocitu, že jsi „frajírek, kterej na to nemá“. Tak pozor, dříve než toto řekneš, ujisti se, že máš u dívky respektovanou pozici.

Moje oblíbená odpověď je: „Příliš mladej pro tebe“.

Pokud se mě dívka zeptá „Kolik ti je let?“ odpovím jí:

„Příliš mladej pro tebe.“ S tónem hlasu a pohybem těla směrem od ní, abych dal najevo, že právě ztrácím zájem. Začínám se dívat po dalších targetech. Pootočení ramen směrem od ní někdy bohatě postačí.

Je to perfektní rutina pro to, aby po Tobě začala opět jít, bude se snažit opět získat si Tvojí pozornost.

Svůdnický tip pro svádění žen – hádáme věk

Tuhle rutinu využiješ především  při hře a svádění starší žen. Anebo pokud vypadáš mladší, než skutečně jsi.

Věk by rozhodně neměl hrát roli při oslovování a svádění žen. Naopak, hra dostává větší obrátky a poznáš, že mnohdy starší ženy skrývají větší poklady než jejich mladší generace.

Pokud je Ti např. 21 let, 15tý rok je ideální pro to, abys nebyl dostatečně vážný a přitom zůstal hravě vtipný.

„Je skvělé být konečně pořádným teenagerem…“

Na otázku „Kolik ti je let?“ prostě odpovíme, že „15, je to skvělé být konečně pořádným teenagerem“. Obvykle to vyvolá vlnu smíchu a pravděpodobně i nějaké to pošťouchnutí (KINO).

Častokrát se Tě už ani nezeptá, kolikže Ti je let. Prostě to přejde, protože jsi ji dostal. Pokud se znovu zeptá, že jí to vážně zajímá, že si určitě děláš srandu, tak odpověz, ať si zkusí tipnout, na kolik let Tě vidí. Zkušenosti z terénu mi ukazují, že první odhad je poměrně blízko jejího vlastního věku.

Ať už se trefí nebo ne, odpověz, že se plete, že jsi mladší 🙂 Po druhém odhadu jí řekni: „Měla jsi pravdu poprvé, jen sem ti to nechtěl udělat tak jednoduchý.“

Nejen, že stupňuješ svoji hravost a necháváš jí hádat, přemýšlet, zapojovat se aktivně do konverzace, ale Tvůj věk zůstává podobný tomu jejímu. Opravdu tohle funguje pro jakýkoli věk. Pokud je Ti patnáct, sami sebe práskni na 13 a v závěru nebudeš mít problém udělat ze sebe 17ti letého.