Neverbální svádění

neverbální komunikace

Zjistil jsem, že žádná dívka nemá ráda ryze verbální komunikaci. Každá verbální komunikace musí obsahovat neverbální prvky, jinak brzy skončí. Proto jsem se ponořil do víceúrovňové komunikace a je fajn sledovat, jak se dívky perou se svým „počestným já“ a „neřestným já“. Už nedávám žádné verbální komplimenty dívkám, protože bych jí tak podvědomně řekl: „líbíš se mi a doufám, že se já líbím tobě taky“. Radši to dělám neverbálně, protože dívku znejistím a přesunu na ni iniciaci konverzace. Při každém sargeování používám mikroeskalaci.

A tou největší chybu, kterou jsem viděl v posledních 14 dnech u svůdníků je jejich soustředění na verbální linii – zcela viditelné to je, když se snaží kluk sbalit dívku v hlučném klubu. Začnou si spolu povídat tzv. „od ucha k uchu“. Ale kde je oční kontakt?

Jak tohle řeším v hlučných klubech já? To jsem připravil do BONUSOVÉ části ebooku Neverbálního svádění. Ti, kdo si jej zakoupili, jsem tuto část odeslal před malou chvílí v rámci bezplatné doživotní aktualizace knihy 🙂

Pokud máš zájem o zdokonalení se v technice Neverbálního svádění, kterou já osobně považuji za jednu z nejtajuplnějších a nejefektivnějších metod.

Detail ebooku Neverbální komunikace a svádění najdeš zde >>