Jak zvýšit svoji šanci u žen – trénink verbální komunikace

Komunikace je velmi důležitou částí svádění. Platí, že čím lépe umí svůdník komunikovat, tím více je úspěšnější u žen. Pokud tedy chcete zvýšit svoji šanci u žen, jednoznačně byste se měli zaměřit na komunikaci verbální i neverbální. Článek o neverbální komunikaci můžeš získat zde.

Trénink verbální komunikace

Jedním ze způsobů, jak potrénovat verbální komunikační schopnosti je cvičení „Příběh na slovo“. Jde o to, abyste na náhodně vybrané slovo uměli ihned reagovat. A ne jednoslovně ani jednou větou. Je potřeba reagovat krátkým příběhem. Klukům se dost často stává, že nastane trapná chvilka ticha, když jsou s holkou a to je dokáže dost rozhodit. Nevědí, o čem by měli mluvit nebo jak dál zareagovat. Cvičení Příběh na slovo Ti pomůže reagovat na libovolné slovo mnohem rychleji. Naučíš se snadněji mluvit o čemkoli a reagovat na cokoli. Staneš se více výřečným, a to je při svádění potřeba. Musíš vystoupit ze zóny tichosti a začít se slovně prezentovat.

Komunikační schopnost Příběh na slovo

Cvičení spočívá v tom, že budete jednu minutu mluvit na náhodně vybrané slovo. Předem si určete nějaké téma. Ze začátku doporučuji např. mluvit o vlastních zážitcích či zkušenostech, co se Ti stalo apod. Pro generování náhodných slov doporučuju tyto dva nástroje.

Anglický generátor náhodných slov.

Generuje se nejen slovo, ale i jeho definice, takže se kromě toho budeš učit anglicky.

Pokud angličtina není tvoje parketa, využij český generátor slov.

Zvol variantu jednoho generovaného slova a stiskni Generuj.

Během 5 vteřin zapni stopky a začni vyprávět příběh. Zkus si to, uvidíš, že není úplně snadné vyprávět pouhých 60 vteřin na náhodně vybrané slovo.

Zlepši svoji schopnost improvizace

Toto cvičení pochází od herců z divadel. Museli totiž umět perfektně improvizovat. Kdyby oni nebo kdokoli z herců na jevišti zapomněl text, nemohli jen tak na sebe koukat a nic nedělat. Díky tomu, že cvičení Příběhu na slovo dokáže zvýšit schopnost improvizace a okamžité reakce, používá se dnes běžně v divadelních školách, dokonce i na přijímačkách.