Jak se zbavit strachu oslovit dívku

jak se zbavit strachu oslovit dívku

Existuje spousta metod a častokrát budete číst o tom (na internetu, v ebooku, apod.), jak je potřeba zvýšit si vlastní sebevědomí. Ano, funguje to, ale jediný problém je v tom, že takovou metodu byste nemohli použít pro právě přicházející víkend.

Následující řádky proto budou o tom, jak se zbavit strachu z oslovení během několika vteřinstrachu oslovit dívku aniž bychom se museli dlouho připravovat, a to nejlepší na tom všem je, že tuto metodu můžete aplikovat HNED TEĎ.

Když se svůdnici připravují na lov používají hlášku „Game on“. Znamená to, „Hra začíná“.

Svádění prostě berou jako hru, nezávaznou gamesu, kterou prostě testují, jaké funkce má, kam všude mohou jít, co se stane, když udělají tohle, atp. Máte nekonečně mnoho životů, když náhodou přece jenom umřete, dáte New Game a začínáte znovu. Když vás to přestane bavit, předvolíte si jinou mapu. Objevujete a nacházíte. Učíte se. Když máte úspěch, splníte misi, cítíte štěstí a s velkou dávkou nabité energie se pouštíte na další mapu a další, těžší úkoly (je to RPG). Cítíte vy tu vazbu mezi sváděním a hrami (games).

Jakmile vyrážíte ven ulovit tajemství žen, realita skončila ve chvíli, kdy jste zabouchli dveře. Jak řekl guru David DeAngello, žádý klub, bar ani diskotéka není prostě reálný svět. Když se ho jeden posluchač zeptal: „Mluvím v baru s nádhernou dívkou, jak poznám tu chvíli, kdy mohu přestat hrát pickupera a začít se chovat jako normálně, vést normální koverzaci, atp?“ David prostě odpověděl: „Hej, chlape, prober se! Bar, to není realita. Holky se chodí bavit, protože chtějí utéct od reality.“ Chápete?

Jeden z vůdců celosvětové komunity svůdníků, Tyler předně doporučuje brát svádění jako sociální experiment. Je to test, nic víc. Testujete, jak se lidi chovají v různých situacích. Testujete, jak reagují na tichá anebo hlasitá slova. Experimentujete. Je to výzkum společnosti. Jak se ženy chovají k mužům, co podmiňuje jejich odpovědi, na čem záleží jejich nálada. Tohle zkoumáte. K tomu směřuje vaše oslovení. Chcete poznat ten vzorec chování ženy.

Necítíte se hned méně svázáni? Je to lepší, když o nic nejde, že? Je to hra, ve které zkoumáte lokace a subjekty. A vzájemnou podmíněnost. A především reakce. Tohle je mnohem snazší úkol než jít do baru s tím, že jdete sbalit nějakou okouzlující sexy ženskou, kterou chce v tu chvíli snad každý.

A ještě jeden tip na závěr. A víte, proč většina svůdníků používá svůj nick? Nebavíme se teď o anonymitě. Pro všechny začínající svůdníky je nanejvýše důležité si najít svoji vlastní přezdívku. Každou noc, každé oslovení dívky – to nejste vy. Nemluvíte vy, ale váš nick. To je někdo jiný. Jiná osoba. Jiný hráč. Už rozumíte? Je to hra a váš nick je hráčem. Všechno, co uděláte, udělal hráč. Nemusíte mít žádný zábrany. Tohle je dobrá cesta ke svobodnému volnomyšlenkářskému životnímu stylu. Vaše činy nejsou degradací vašich osobních hodnot, převtělili jste se do hráče a začínáte nový život. Musíte prostě zjistit, jestli se vám líbí nebo ne.