Hlavně se neztrapnit & Zůstaňte v konverzaci o minutu déle

Většina lidí si myslí, že když se jim nepovede začátek, tak nemá cenu pokračovat dál, protože zkrátka už jsme přestřelili a na to naše vyvolená jen tak nezapomene. Skutečnost je ale taková, že k úspěchu se můžeme dostat i přes nevydařený začátek.

Hlavně se neztrapnit

Přístup „neztrapnit se“ uplatňuje většina mužů, snaží se tím vyhnout odmítnutí ženy.

Takový postup je ale kontraproduktivní. Pokud si připouštíte, že jakmile se jenom něco trochu pokazí, radši vycouváte, aby z toho náhodou nebyl humbuk poté, okrádáte se sami o příležitosti, které končí hlubším seznámením s vaším cílem, polibky či společně strávenou nocí.

Strach z chyb při interakci vytváří uvnitř vás efekt „testování vody“. Při testování se nejprve musíte ujistit, že všechno je „v pořádku bezpečné“ a nehrozí žádné riziko. Avšak svádění žen je o riskování. Abychom sbalili holku, musíme zkoušet a riskovat (když řeknu to a to, jak na to asi ona zareaguje?). Bez risku není žádné odměny.

Nejlepším způsobem je mít závazek „hnout se a jít se seznámit, ať se děje co se děje“. Je to o vytváření si úspěšných návyků a držení se jich po delší dobu (aby nám zůstaly, aniž bychom se na ně museli soustředit). Musíme přijmout to, že budeme trochu riskovat. Musíme zůstat v konverzaci o trochu déle, než je pro nás komfortní. I když už chcete utéct, protože právě nastala ta trapná chvíle ticha anebo vás zrovna zmrazila nějakou hláškou, zůstaňte v konverzaci o minutu déle. Sledujte vývoj. Tohle jsou zkušenosti! Ochranářská teorie testování vody vás nenaučí vůbec nic a vy budete stále hledat úspěch u žen.

Následující symptomy odhalují toho, kdo dostatečně neriskuje:

  • Opustíte konverzaci proto, že nějaká nová vypadá slibněji.
  • Mluvíte k ženám celé noci, ale nevypadá to, že by konverzace někam vedla.
  • Už to je delší dobu, co dívka odmítla váš polibek.
  • Nebyli jste odmítnuti dlouhou dobu. (na cokoli – rande, sex,…)
  • Raději se zeptáte na telefonní číslo, než abyste tlačili konverzaci dále a hlouběji.

Jakýkoli takový symptom může podlomit vaší dlouhodobou motivaci o svádění a balení žen. Je potřeba začít riskovat více. Adrenalin budiž vaším novým palivem.

Pokud byste měli závažnou nemoc a pouhé 2 měsíce života, určitě byste si nezalezli k počítači a nesnažili se načíst, co nejvíce materiálu o tom, jak sbalit holku a jak vylepšit techniky svádění. Vyrazili byste ven bavit se, do klubů, barů, restaurací, kaváren, čajoven nebo prostě parků,…a navazovali byste konverzaci, zkoušeli byste jednou a podruhé, znovu a ještě. A naučili byste se mnohem více než za celý rok teoretického studia.

Proto vyražte ven!