10 tipů svůdníků: Co nedělat v konverzaci

konverzace
  1. Nečekej s oslovením až na chvíli, kdy bude dívka sama. I kdyby se Ti to povedlo, zanedlouho by se její kamarádka vrátila a odvedla ji pryč.
  2. Nezírej na dívku více než 3 vteřiny před tím než jí oslovíš. Pokud zůstaneš stát víc jak 3 vteřiny, strach ti nedovolí jí už oslovit.
  3. Neměj strach oslovit dívku, která je ve společnosti kluků. Mohou to být jen její spolužáci, spolupracovníci, známí či kamarádi.
  4. Nezačínej konverzaci tím, že se omluvíš. Nepoužívej fráze, „promiň, chtěl bych se tě na něco zeptat“ nebo „prosim tě, nevíš náhodou…“.
  5. Nejlepším začátkem konverzace je vtipná otázka nebo anekdota. Zkus se vyhnout úvodním pochvalám hezkých očí nebo bot. Zeptej se raději na to, jaké jméno by navrhla třínohé kočce nebo obchodu, který prodává věci ze 70 let. Dívky milují, když mohou někomu říct svůj názor.
  6. Nekupuj jí žádné pití. Její pozornost si dlouhodobě neudržíš tím, že jí budeš neustále zvát na drinky.
  7. Nejsou doporučené žádné unáhlené dotyky. Začni s dotykem na rameno nebo jemným poplácáním po zádech („kámoši“). Pracuj s teorií KINO.
  8. Příliš se k ní nenakláněj, a to ani ve chvíli, kdy je příliš hlasitá hudba. Prostě a jednoduše mluv hlasitěji. Sleduj, naklánět by se měla ona jako posluchač (pokud jí tedy zajímá to, co říkáš).
  9. Neptej se jí na její jméno, odkud je, co studuje nebo kde pracuje. Na tyto otázky se ptal kluk před tebou i ten před ním a ten před ním taky. Vystup z řady, buď jiný a zaujmi.
  10. Pokud jsi jí oslovil ve skupince, nevěnuj jí veškerou svojí pozornost. Soustřeď se také na její kamarádky i kamarády. Pokud si tě oblíbí, o to snadněji získáš i ji.