Neverbální svádění

Zjistil jsem, že žádná dívka nemá ráda ryze verbální komunikaci. Každá verbální komunikace musí obsahovat neverbální prvky, jinak brzy skončí. Proto jsem se ponořil do víceúrovňové komunikace a je fajn sledovat, jak se dívky perou se svým „počestným já“ a „neřestným já“. Už nedávám žádné verbální komplimenty dívkám, protože bych jí tak podvědomně řekl: „líbíš se mi a doufám, že se já líbím tobě taky“. Radši to dělám neverbálně, protože dívku znejistím a přesunu na ni iniciaci konverzace. Při každém sargeování používám mikroeskalaci.

A tou největší chybu, kterou jsem viděl v posledních 14 dnech u svůdníků je jejich soustředění na verbální linii – zcela viditelné to je, když se snaží kluk sbalit dívku v hlučném klubu. Začnou si spolu povídat tzv. „od ucha k uchu“. Ale kde je oční kontakt?

Jak tohle řeším v hlučných klubech já? To jsem připravil do BONUSOVÉ části ebooku Neverbálního svádění. Ti, kdo si jej zakoupili, jsem tuto část odeslal před malou chvílí v rámci bezplatné doživotní aktualizace knihy 🙂

Pokud máš zájem o zdokonalení se v technice Neverbálního svádění, kterou já osobně považuji za jednu z nejtajuplnějších a nejefektivnějších metod.

Detail ebooku Neverbální komunikace a svádění najdeš zde >>

You may also like...

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich