Ebook o neverbální komunikaci pro svůdníky

NEVERBÁLNÍ SVÁDĚNÍ

cover_ebook_neverbalni_svadeni

 Jak svádět ženy pomocí neverbální komunikace

Krok za krokem skrytými signály

Neverbální komunikace a skryté signály při svádění žen

a mohli bychom pokračovat…

BONUS – Neverbální svádění

Aktualizace ebooku skutečně funguje a plánuji další aktualizace pro majitele ebooku. Neverbální svádění je jednou z nejefektivnějších metod, jak svádět dívky a rozhodně se jí budu věnovat i nadále 🙂 Novým objednatelům garantuji aktualizaci této PDF knihy.

Jedná se o unikátní přiručku, která Ti krok za krokem odhalí tajemství skryté ženské komunikace. Do detailu poznáš nonverbální signály žen a jejich řeč těla.

Chceš vědět, co říká ženské tělo? Jaké signály k tobě vysílá? Pak jen tento ebook právě pro Tebe!

ukázka strany 11-16 ebooku Neverbální svádění

O e-booku Neverbální svádění / Neverbální komunikace pro svůdníky

Musím přiznat, že se mi do rukou dostalo zajímavě seskládané puzzle. Informace samy o sobě, útržkovitě podané, nemusí budit žádné překvapení, dokonce mohou znít jako docela běžné. Avšak tento e-book je něco jako dobře seskládané puzzle.

Filly dokázal shromáždit informace o neverbální komunikaci a každý puzzlík, každé jednotlivé vodítko zasadit do kontextu tak, aby dávalo smysl pro náš jediný cíl – a ten jen: být ještě přitažlivější pro ženy a úspěšnější při jejich svádění.

Je to koláž, mix a zároveň dobře sestavený návod na to, jak účinně aplikovat pravidla neverbální komunikace. Dostáváš šanci se rychle a efektivně naučit nejzákladnější skryté signály a interpretovat je v mžiku sekundy. Díky této znalosti budeš schopen reagovat při svádění pohotověji a lépe porozumíš ženám.

Nespornou výhodou je fakt, že se zde nedočteš jen teorii a poučky a vysvětlovací úryvky. Filly je terénní typ, a tak si můžeš být jistý, že metody, které jsou v e-booku napsané, jsou otestované v prostředí barů, kaváren, diskoték, bytů, letních chat a ulic Čech a Moravy.

Milan Červenka, Praha, 23 let

 

Proč Ti ebook Neverbální svádění pomůže?

 • Poskytne Ti návod na to, jak dešifrovat ženskou neverbální komunikaci. Ženy častokrát říkají něco jiného, než chtějí (a to i záměrně). Když budeš umět číst řeč jejich těla, budeš vědět, co dívka skutečně chce. Anebo ještě lépe, co chce její tělo.
 • Naučíš se odhadnout dívku jen podle toho, jak se chová. Nemusí na Tebe vůbec promluvit. Klidně ji sleduj z dálky.
 • Ve chvíli, kdy přikročíš k dívce, budeš předem vědět, jak tě vnímá a jak se v prostředí cítí. Díky tomu budeš vědět, co a hlavně kdy říct dívce.
 • Techniky, které se naučíš, můžeš použít při jakékoli interakci a svádění. Skvěle se dají využít např. v pracovních pohovorech, byznys schůzkách či jiných společenských setkání.

Ebook rozebírá tyto oblasti neverbálního svádění:

 • Komunikace jako sociální chování
 • Svůdnická komunikace a její formy
 • Zóna odstupu při svádění
 • Oční kontakt s dívkou (tzv. chycení pohledu)
 • Průběh nonverbálního flirtování
 • Jak poznat, že dívka lže
 • Proč si ženy malují rty a proč si ženy hrají s vlasy
 • Svůdnický úsměv (vč. testu vráceného úsměvu)
 • Interpreuj její doteky
 • Vábení pachem
 • Nonverbální komunikace spodní části ženského těla
 • Jak využít tzv. zrcadlení pozic
 • Evoluční symbolika (pávení)
 • Interpretace nonverbální komunikace (shrnutí)
 • Tipy do terénu aneb jak to všechno využít v praxi

cover_ebook_neverbalni_svadeni

Ebook Neverbální svádění

„Ebook je levnější než Tvoje víkendová kalba.“

Pokud máš zájem o ebook „Neverbální svádění“, kontaktuj mě.

Znáš pravidla nonverbální komunikace?

Možná dobře znáš pravidla nonverbální komunikace, jak správně sedět při pohovoru, proč si nehrát s prsty na rukách nebo jak se podává ruka při pozdravu a co vyjadřuje síla stisku. Tohle se možná kdekdo naučí, ale pravda je taková, že to příliš nepomůže. Proč? Je to totiž pouze jeden signál neverbální komunikace, který zapadne ve skupině dalších nonverbálních signálů, které člověk vysílá. Všechno, co cítíme a vnitřně prožíváme, tak vysíláme ven.

Ženy jsou daleko více emociální bytosti než muži (ti jsou více nakloněni racionálnu). Sledovat ženu při neverbální komunikaci je tak o trochu snadnější. Tvoje pozice svůdníka při interpretaci neverbální komunikace je výborná, sleduješ ženu, která dává přirozeně průchod svým emocím. Je na tobě, jak chytrý a pečlivý budeš „sběrač signálů“ a jak dobře je budeš interpretovat.

Objednej si ebook dnes a získej BONUS ZDARMA

Při objednání ebooku získáš jako dárek bonus Aktualizace ebooku zdarma. Protože je nonverbální komunikace mým velkým osobním zájmem, ebook bude aktualizován o nové poznatky a tipy přímo z terénu. Tyto aktualizace knihy Ti poskytnu do budoucna zdarma. Navíc Ti garantuji, že před Vánoci bude minimálně jedna aktualizace ebooku.

Vybrané úryvky z ebooku

Kapitola Komunikace

Pamatuj, že: „Nelze nekomunikovat. I tím, že mlčíme, si vzájemně něco sdělujeme.“
Také to, že něco neuděláš, totiž svědčí o tvém rozhodnutí.

Co říkáš je jedna věc. Jak to říkáš je věc druhá a mnohem důležitější.

Jedna z teorií důležitosti verbálního a neverbálního projevu odkrývá rovnici, která říká, že 55% informací poskytuje řeč obličeje. Dalších 38% získáváme z tónu a zabarvení hlasu. A pouhých 7% informací získáváme ze slov, resp. verbální komunikace…

Kapitola Nonverbální komunikace

Neverbální komunikace je do jisté míry světovým jazykem. Mnohem lépe a snadněji se s ní domluvíte na druhém konci světa než se svým národním jazykem. Přesto i neverbální řeč má svá nářečí, která mohou být v některých zemích velmi odlišná. Neverbální komunikace je kulturně determinovaná. To, co u nás je považováno za slušné, může být v jiném státě velmi citelnou urážkou.

Nonverbální komunikace má nenahraditelnou funkci v iniciování a upevňování mezilidských vztahů, obzvláště ji lze pozorovat a využít v sexuálním chování…

Vědci se vyjadřují tím směrem, že dokážeme rozlišit až 3 tisíce různých gest

Druhým způsobem využití gest je v tzv. ilustrátorech. Ruce nám pomáhají velmi výrazně stimulovat obrazotvornost, neboť jimi snadně vyjadřujeme velikost, míru nebo na prstech ukážeme počet…

Kapitola Mimika

Hlava představuje nejdůležitější komunikační orgán v nonverbální komunikaci. Pokud se chceš tedy co nejrychleji odpíchnout a začít číst v lidském jednání, zaměř se nejprve na mimiku. Proč?  Protože se na hlavě nachází nejvíce smyslových orgánů, které…

Kapitola Jak zjistit jestli holka lže

Někteří už slyšeli, že pokud někoho přistihnete, jak se při odpovědi dívá vpravo nahoru, tak lže. Nebo že pohled nahoru doleva znamená, že dotyčný přemýšlí. Rozhodně se podle tohoto „salámového pravidla“ řídit nemůžeš…

Kapitola Úsměv

Víš, že až 75% času věnovaného prohlížení tváře osoby padne na oči a ústa? Proto ženy právě o oči a ústa pečují nejvíce, když se malují…

Kapitola Vábení pachem

Ženy silně přitahuje mužský pach, protože obsahuje látku androstadion. Tato látka vyvolává u žen sexuální vzrušení a probouzí touhu k sexu…

Kapitola Nonverbální komunikace: nohy

Jedním ze signálů přitažlivosti vyslaných skrze spodní polovinu těla, je pozice namířeného kolena

Kapitola Oblečení (pávení)

Kulaté předměty vyjadřují evoluční symboliku a naznačují touhu po milostném aktu. Pokud tedy uvidíš dívku s kulatým náhrdelníkem nebo třeba s kulatými náušnicemi, můžeš tuto znalost zužitkovat v zajímavé konverzaci, např….

Máš zájem o další svůdnické tipy ze skryté neverbální komunikace?

Pokud máš zájem o ebook „Neverbální svádění – Neverbální komunikace pro svůdníky“, kontaktuj mě.