17 filmů o svádění žen

filmy o svádění

Vybral jsem 17 tématických filmů o svádění, které by Tě mohli inspirovat. Pokud jsi některé neviděl, určitě si udělej čas a mrkni se na ně. Budu rád, když do komentářů nebo na email svadenizeny@gmail.com pošleš svoje tipy na zajímavé filmy o svádění, o komunikaci, psychologii, erotického lifestylu a dalších přidružených témat.

Filmy o svádění jako učební materiál

Můžeš je brát jako učební materiál. Svádění žen je nekonečná cesta studia komunikace, psychologie, sama sebe i druhých. Lidské bytosti mají tu vlastnost, že se poměrně rychle učí ze zkušeností druhých, pokud jim jsou předány vhodnou formou. Pokud uvidíš chování jiného muže v určitých situacích a následně uvidíte reakci ženy, celý proces úspěšného či neúspěšného svádění si zapamatuješ a poučíš se z něho. Filmy tedy můžeš brát jako proces poznání, jak fungují vzorce chování a co očekávat od žen, pokud uděláte to, co udělal hrdina filmu.

Filmy o svádění jako výzva k akci

Filmy můžeš brát stejně dobře jako výzvy k akci. Mnoho svůdníků v začátcích se dost ostýchá k pořádné akci. Raději studuje, čte a vzdělává se. Klidně v oboru. Ale o to tu nejde. Svádění žen je o tom, abychom ženu svedli, ne o tom, abychom zůstali doma u knížky technik svádění. Nesmíš zůstat u čtení a studování. Filmy využij k tomu, aby ses donutil k akci. Kopíruj chování hrdinů a padouchů. Otestuj si přesně to, co udělali ve filmu. Zareaguje holka z Tvého města stejně jako holka z filmu? Neměj předsudky! Prostě jdi ven a vyzkoušej to!

Přehled 17 filmů o svádění

Hitch: Lék pro moderního muže

https://youtu.be/J7U1KungF90

How I met your mother

Děkujeme, že kouříte (Thank you for smoking)

https://youtu.be/JKICJEJnpho

Chyť mě když to dokážeš (Catch me if you can)

Velmi nebezpečné známosti (Cruel Intentions)

Kamarádova holka (My best friends girl)

https://youtu.be/9dYIZz97s-4

Svůdníci žen (Let the game begin)

Škola svádění (School for scounders)

Nesvatbovi

Chceš mě Chci tě (Ugly Truth)

Gran Torino

Choke

Magnolia

Die Welle

Proutníci (Swingers)

Jak na holky (Jerk Theory)

Samec (Spread)

Chceš svádět holky pomocí peacock?

Neváhej navštívit naší stránku s peacocok věcičkama. Svádění holek je s nimi mnohem snazší!

Peacock věcičky najdeš zde